شاید برای شما نیز پیش آمده است که تمامی اطلاعات و عکس های گوشی اندروید خود را یکباره از دست دهید و راه حل بازگرداندن آنها را ندانید. در این زمینه پیشنهاد می شود ریکاوری عکسهای پاک شده در اندروید را هنگامی که عکس های گوشی اندروید خود را از دست می دهید و قصد بازگشت آنها را دارید مطالعه نمایید. اما در بعضی مواقع پیش می آید که علاوه بر تصاویر تمامی اطلاعات گوشی شما از بین می رود که در این مواقع تنها راحل ریکاوری گوشی می باشد که با استفاده از این روش بتوانید اطلاعات خود را بازیابی کنید. به دلیل بالا بودن اهمیت این موضوع، گروه مشاوره هیواتک در صدد است بهترین نرم افزار های بازیابی اطلاعات گوشی اندروید را به شما معرفی کند.ریکاوری به چه معناست ؟

ریکاوری اطلاعات در اندروید در اصطلاح به معنای بازیابی اطلاعات از دست رفته در اندروید می باشد. که در مواقع پاک شدن عکس ها یا اطلاعات از روی گوشی اندروید خود، می توانید با استفاده از نرم افزار های مربوطه آنها را بازیابی کنید. ولی امکان دارد بعضی از این نرم افزار ها نیاز به روت شدن گوشی اندروید شما داشته باشند که در این خصوص اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان گذاشته ایم. اگر به راحتی قادر به نصب کردن این گونه نرم افزار ها شدید، با روشی ساده می توانید اطلاعات خود را بازیابی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر مقالات ریکاوری عکسهای پاک شده در اندروید و بازیابی اطلاعات گوشی اندروید را مطالعه نمایید.


نحوه ریکاوری اطلاعات گوشی سامسونگ

- برای ریکاوری اطلاعات گوشی سامسونگ خود ابتدا نرم افزار Dr Fone for Android by Wondershare را نصب نمایید.
- سپس با متصل کردن گوشی خود به کامپیوتر از طریق کابل گزینه USB debugging را فعال نمایید. برای نحوه ی فعال نمودن این قسمت به بازیابی اطلاعات گوشی اندروید مراجعه نمایید.
- بعد از انجام مراحل بالا، در این مرحله پس از شناسایی گوشی مربوطه توسط نرم افزار، باید موضوعی که قصد ریکاوری آن را دارید را انتخاب کنید.
- در حین انجام عملیات ریکاوری ممکن است گوشی اندروید شما ری استارت شود.
- در مرحله ی بعد فایل های شما نمایش داده می شوند و باید فایل هایی که قصد برگرداندن آنها را دارید انتخاب کنید و روی Recover کلیک نمایید.

بدین ترتیب خواهید توانست با استفاده از نرم افزار ، ریکاوری گوشی سامسونگ خود را به انجام برسانید و اگر کمی خوش شانس باشید بسیاری از فایل های پاک شده خود را می توانید بازیابی کنید.
منبع : ریکاوری گوشی سامسونگ
هیواتک , سامانه مشاوره هیواتک , رفع مشکلات رایانه , رفع مشکلات موبایل , رفع مشکلات اینترنت ,پاسخگویی به سوالات کامپیوتری , پاسخگویی به سوالات رایانه ای , پاسخگویی به مشکلات رایانه ای ,سامانه رایانه کمک هیواتک , رایانه کمک هیواتک , رایانه کمک تلفنی , مشاوره خرید موبایل , رفع مشکلات کامپیوتری , مشکلات کامپیوتری تلفنی , مشاوره خرید لپ تاپ , معرفی پیام رسان تلگرام و نحوه عضویت , خاموش شدن چراغ اینترنت مودم و قطع و وصل شدن اینترنت , روش های پاکسازی فایل های اضافی اندروید , معرفی شبکه اجتماعی اینستاگرام و عضویت , علت وصل نشدن کامپیوتر به اینترنت در ویندوز 7 , رفع مشکل دانلود نکردن در گوشی ها , چگونه آیفون را ریست فکتوری کنیم , علائم سوختن کارت گرافیک کامپیوتر , از بین بردن ویروس شورت کات در ویندوز , وقتی آیفون هنگ میکند چه باید کرد؟ , راهنمای اتصال گوشی موبایل به تلویزیون , معرفی پیام رسان گوگل الو ویژگی های آن , رفع مشکل ورود به اینستاگرام , اتصال به کامپیوتر دیگران از طریق اینترنت , بررسی و رفع مشکل نصب زاپیا برای ویندوز , مزیت ویندوز فون نسبت به اندروید , چگونه تیک دوم تلگرام را برداریم؟ , حالت روح تلگرام چیست؟ , رفع مشکل باز نشدن عکس در اینستاگرام , علت قطع شدن وای فای مودم چیست ؟ , چگونه اینترنت همراه اول را فعال کنیم؟ , فعال سازی اینترنت همراه ایرانسل , راهنمای تنظیمات اینترنت همراه رایتل , رفع مشکل صفحه آبی مرگ ویندوز 7 , چگونه می توان فهمید چه کسانی از اینستاگرام من بازدید کرده اند ؟ , دلیل باز نشدن سایت با اینترنت گوشی , آموزش هارد ریست و سافت ریست ویندوز فون , نحوه دیدن مشخصات کامپیوتر , راهنمای دانلود عکس از اینستاگرام , هیواتک به رفع مشکلات رایانه کمک می کند , جلوگیری از دانلود خودکار در تلگرام , راهنمای ثبت نام در سایت سوابق بیمه ت