اگر قصد فروش گوشی خود را دارید، لازم به ذکر است این نکته رابدانید که تنها با پاک کردن اظلاعات، آنها به طور کامل از گوشی شما پاک نمی شوند و برای از بین رفتن کامل آنها نیاز به عملیات ریست فکتوری یا بردن گوشی به تنظیمات کارخانه دارید، در این حالت تمامی اطلاعات شما پاک خواهد شد. ولی اگر با مشکل هنگ کردن آیفون مواجه شدید، بعد از بکاپ گرفتن از اطلاعات گوشی خود می توانید گوشی را ریست فکتوری کنید و آن را به تنظیمات کارخانه ببرید. گروه مشاوره هیواتک در تمامی این موضوعات اطلاعات مربوطه را در اختیار شما عزیزان گذاشته است. به همین دلیل خواندن ریست فکتوری آیفون ، راهنمای ریست فکتوری در اندروید وآیفون و آموزش بکاپ گیری از گوشی را به شما توصیه می کنیم.ریست فکتوری در گوشی آیفون 8 چیست ؟

حتما برای شما نیز پیش آمده است که با هنگ کردن آیفون یا مشکلاتی از این قبیل رو به رو شده باشید. تنها راه برای حل این مشکلاتریست فکتوری آیفون می باشد که با این کار گوشی خود را به تنظیمات کارخانه خواهید برد. ولی باید مضرات این روش را نیز به جان بخرید. چون تمامی اطلاعات شما پاک می شود و گوشی به تنظیمات اولیه کارخانه بر میگردد و هیچگونه اپلیکیشن و اطلاعاتی روی آن ذخیره نیست.


نحوه ریست فکتوری یا هارد ریست آیفون 8

برای ریست فکتوری در آیفون 8 ، حدالامکان روش زیر را پیش بگیرید تا کمترین آسیب به گوشی شما وارد شود. این روش بیشتر در زمانی کاربرد دارد که آیفون هنگ می کند .

ابتدا دکمه ی افزایش صدا را فشار داده و به سرعت رها کنید بعد از آن همین کار را با دکمه ی کم کردن صدا نیز انجام دهید.

سپس کلید روشن خاموش گوشی را تا زمانی که لوگوی اپل برایتان نشان داده شود نگه دارید. که در این حال شما یک ریست فکتوری ساده انجام داده اید. ولی اگر مشکل شما حاد تر از هنگ کردن آیفون می باشد، پیشنهاد می کنیم روش ریست فکتوری با استفاده از آیتونزرا مطالعه نمایید. برای اینجام این روش به ریست فکتوری آیفون مراجعه نمایید.

منبع : نحوه هارد ریست آیفون 8هیواتک , سامانه مشاوره هیواتک , رفع مشکلات رایانه , رفع مشکلات موبایل , رفع مشکلات اینترنت ,پاسخگویی به سوالات کامپیوتری , پاسخگویی به سوالات رایانه ای , پاسخگویی به مشکلات رایانه ای ,سامانه رایانه کمک هیواتک , رایانه کمک هیواتک , رایانه کمک تلفنی , مشاوره خرید موبایل , رفع مشکلات کامپیوتری , مشکلات کامپیوتری تلفنی , مشاوره خرید لپ تاپ , معرفی پیام رسان تلگرام و نحوه عضویت , خاموش شدن چراغ اینترنت مودم و قطع و وصل شدن اینترنت , روش های پاکسازی فایل های اضافی اندروید , معرفی شبکه اجتماعی اینستاگرام و عضویت , علت وصل نشدن کامپیوتر به اینترنت در ویندوز 7 , رفع مشکل دانلود نکردن در گوشی ها , چگونه آیفون را ریست فکتوری کنیم , علائم سوختن کارت گرافیک کامپیوتر , از بین بردن ویروس شورت کات در ویندوز , وقتی آیفون هنگ میکند چه باید کرد؟ , راهنمای اتصال گوشی موبایل به تلویزیون , معرفی پیام رسان گوگل الو ویژگی های آن , رفع مشکل ورود به اینستاگرام , اتصال به کامپیوتر دیگران از طریق اینترنت , بررسی و رفع مشکل نصب زاپیا برای ویندوز , مزیت ویندوز فون نسبت به اندروید , رفع مشکلات قطع و وصل شدن اینترنت های ADSL و اینترنت های موبایل , مجموعه مشکلات گوشی های موبایل , انتخاب یک رمز عبور قوی و ویژگی های یک پسورد خوب , راهنمای عضویت در سایت نورمگز پایگاه مجلات تخصصی نور , معرفی مشخصات گوشی موبایل گلکسی اس 8 سامسونگ , نحوه به اشتراک گذاشتن